Gökyüzü Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gökyüzü Lisesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gökyüzü Lisesi Yakında Açılıyor!

Ben Geldim ^^

+5
John Cena
Zach Taylor
Nicholas William D'arcs
Luthièn Moreau
Eliesha Hallyn Knollys
9 posters
YazarMesaj
Eliesha Hallyn Knollys

Eliesha Hallyn Knollys

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:20 pm

Ben Merve, 14 yaşındayım. Konya'da yaşıyorum. 29 Aralık 95 de Konya'da doğdum.
Ara sıra rp yaparım, rp'ye Hp ile başladım. Gerçi artık sıktı ama olsun yine de severim neyse, her genç gibi kitap okumaya bayılırım, Twilight Harry Potter vs. vs. Film izelemeyi çok severim özellikle gerilim.^^
Arkadaşlarımla gezmeyi, dolaşmayı vakit geçirmeyi vs çok severim Razz Müzik, müzik benim herşeyim, müzik olmadan asla, kitap okurken, yazı yazarken, yürürken falan hep müzik dinlerim. Tarzına gelince, tabii ki de rock, Şebnem Ferah'ın üstüne ses tanımıyorum, yabancı olaraksa Evanescence yok böyle bi' grup, Linkin Park'ı da unutmayalım. Türk gruplarında da iş var canım, mesela Manga, Ferman<3 En sevdiğim gruplardan bi' tanesidir. Neyse işte bu kadar Very Happy

Sormak istediğiniz bi' şey varsa sorabilirsiniz, MSN istiyorsanız pm lütfen ^^

Sizde kendinizi tanıtırsanız sevinirim ^^
Luthièn Moreau
Kahraman
Kahraman
Luthièn Moreau

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:29 pm

Razz adaşım *-*

Bende Merve Razz ama karışmasın ben büyük olan Razz 15 yaşındayım 27 Ocak 1994 te Edirne de doğdum. Rpye twilight rpsi ile başladım *-* bende kitapokumayı severim Razz özellikle gece evi serisi ,vampir akademisi falan xDxD Müziğe gelince metal-rock-punk dinlerim ama çoğunlukla klasik müzik. 8 yaşımdan beri gitar ve piano çalıyorum *-* öyle işte ne diyim Razz Anathema, Metallica, 30 Second To Mars, Avril Lavigne, Evanescence, My Chemical Romance ,Muse ,The Killers , Dashboard Confessional
sevdiğim müzisyen ve gruplardır Razz neyse işte bu benim Razz
Nicholas William D'arcs
Kahraman
Kahraman
Nicholas William D'arcs

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:33 pm

En basit benim heralde:
İsmim kaan.14 yaşındayım.Ejderha mızrağı ve ud hayranıyım.Rock dinlerim.Linkin park.İşte bu kadar.Bitti.Hayatımın tüm özü bu!(Birde smackdown severim.Favorim Jeff ve Rey!)
Zach Taylor
Admin
Admin
Zach Taylor

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:09 am

Ben Selahattin Rock music hastasıyım Gitar çalmaya bayılırm.Rp yaparım Hp ile başladım.İstanbulda yaşıyorm.15 yaşındayım.Yarışmacılara başarılar diliyorum Smile
John Cena
Kahraman
Kahraman
John Cena

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 9:15 am

Selam; Ben forumda yeniyim ve henüz kimseyi tanımıyorum tanışsak iyi olur Wink

Arda ben, İstanbul'dan. 14 yaşındayım ve Manga hastasıyım Smile Rp'ye bayılırım ve Shaman King Rp'si ile başladım.
Smackdown severim ve adamım CM Punk.
Nicholas William D'arcs
Kahraman
Kahraman
Nicholas William D'arcs

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 10:16 am

John Cena ben sana dalarım Very Happy Abi CM punk sevilirmi ya!Bu arad shaman king rpsi varsa versene Very Happy
John Cena
Kahraman
Kahraman
John Cena

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 10:18 am

Dolu var Very Happy nası veriim reklamdan banlanırım Very Happy

(Jeff'i seviyorsun çünkü onun gibisin. Ama sana lazım olan şey... C...M... Punk..!!! )
Nicholas William D'arcs
Kahraman
Kahraman
Nicholas William D'arcs

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 10:29 am

Nasıl Jeff gibiyim?Cm punk bana ne lazım.Adam kazanamadı diye sandalyeyle dalıyor.Pm'den ver.
Lier Josephine Kress
Kahraman
Kahraman
Lier Josephine Kress

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 3:46 pm

Merhaba Ben Aslı.Hp dışında fazla Rp yapmadığım için sitenin büyük bir çoğunluğu tanımıyordur.Bu yüzden ilk dinlediğim az ve öz şeylerle başlayayım.Pink Floyd dinlediğim gruptan çok kulaklarımın duyduğu az ve öz seslerden birisi.Onun dışında az da olsa Teoman ve Beatles dinlerim.Ps ve Photo Filtre kullanmak günümün belirli bir kısmını kaplar.Onun dışında kitap okumaya fazlaca bayılırım ve özgürlüğü severim.Her ne kadar normal kız portresinden biraz aykırı düşsem de dövüş oyunlarını severim.Smackdown'ı televizyonda fazla izleyemem ama oyununu seve seve oynarım.Favorim Jeff lol! Bunların dışında tenis ve az da olsa basketbol oynarım.En sevmediğim spor ise Voleybol. rabbit Devamlı olarak ise dans edip , yüzerim.Vs. vs. Very Happy İşte Ben!
Blacken Warlock

Blacken Warlock

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 4:00 pm

Öncelikle merhaba genç dostlarım.

Ben Ekin.18 yaşındayım ve şu ana kadar 3 ülke ve 6 şehir dolaştım.Babamın işleri dolayısıyla.Orta Çağ tipi Fantastik Edebiyat kitaplarını okumayı severim.Yaklaşık 2 senedir Role Play yapıyorum ve 2 senenin meyvelerini almaya başladım.Lise boyunca 3 okul değiştirdim.Devil My Cry,Bleach ve Naruto animelerini izlemekten zevk duyarım.200 metre kurbağa Türkiye ikincisi idim.Antrenörüm ile girdiğim tartışma/anlaşmazlık sonucu yüzme hayatımı bitirdim.İlk defa X-Men tipi bir Role Play sitesinde RP yapıyorum.Herkese kucak dolusu sevgiler...
Ricardinho William

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 9:51 pm

Merhaba Ben Bilge Kaan ama Kaan'ı tercih ederim.13 yaşındayım ilk üye olduğum site anime sitesiydi ilk rp yaptığım site hp rpg'ydi hatta gryffınor'a saçilmiştim.Yugioh ve pokemon animeleri izleridm artık bıraktım.Kendimden bahsetmek gerekirse.Maceracıyımdır sessizimdir yalnız takılırım insanlarla çok az konuşurum duyu organlarım çok hassastır.Çok iyi duyar çok iyi koku alırım.Gözlük kullanıyorum.Miyop'um.Güneşten nefret ederim.Karanlığa bayılırım.Yağmurda tek dolaşmak hoşuma gider.Genellikle uyumam en fazla 3-4 saat uyurum.Çoğunlukla pc deyimdir.Karanlık ile aydınlık tarafında gidip dururum.Siyah saçlı kırmızıya yakın fakat koyu ton daha fazla kahverengi gözlerim vardır.Taekwondo'ya gidiyordum.Müzik çok severim %90 Evanescence dinlerim vs. vs.

Ben buyum ^^
Nicholas William D'arcs
Kahraman
Kahraman
Nicholas William D'arcs

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:09 am

Adaşımın aynısı sayılırım ben ya.Bir tek iyi duyamam o kadar Very Happy
Kazama Sentei
Kahraman
Kahraman
Kazama Sentei

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:33 am

bende emre istanbuldan bu ayın 18'zinde 15'şime giricem Very Happy galiba müzik olarak çoğunuza zıt bir karakterim çünkü ben rapçiyim Very Happy en çok sagopa sonra kolera sonrada sirmc'yi severim.
Smockdownda favori karakterlerim başta Jeff Hardy 2. Matt Hardy (Bir ara jeff'e çok daldı ama sonunda adamı resmen ölümden kurtardı sevinçten gözümden yaşlar geliyordu. Crying or Very sad ) 3. Rey Mysterio 4. John Morrison (Mattle beraber jeffi kurtarıp ardından John Morrison & The Hardys olarak maça çıkıp punkları dağttığı günden beri sevmeye başladım morrisonu gözüme girdi Very Happy) Bu arada bende aşırı bir The Hardys hastalığı var ikisinede hastayım lol! Jeff & Matt Hardy
Zach Taylor
Admin
Admin
Zach Taylor

Ben Geldim ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim ^^   Ben Geldim ^^ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:48 am

İstanbulun hangi semtinde otruyosun mert??

Ben Geldim ^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben de geldim :)