Gökyüzü Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gökyüzü Lisesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gökyüzü Lisesi Yakında Açılıyor!

Carmen Tess Albanese

2 posters
YazarMesaj
Carmen Tess Albanese

Carmen Tess Albanese

Carmen Tess Albanese Empty
MesajKonu: Carmen Tess Albanese   Carmen Tess Albanese Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 12:16 pm

Ad-Soyad: Carmen Tess Albanese
Özel Güç: Elektrik Yaratabilmek
Örnek RP:

[size=11]“Ve Tanrı, onu kutsadı.” Pete, bu sözleri okurken Tessie, o canından bile çok sevdiği adamın mezarına dokundu. Dokundukça elleri titriyor, ama onun kokusunu hissedebiliyordu. Gözyaşları tabutu ıslatırken, yanlarına bir adam yaklaşıp omzunu tuttu. “Üzgünüm Tessie.” Arkadaşı sanıp elini tuttu ve arkasını döndü. Fakat omzunu tutan kişi arkadaşı değil, Luke’u vuran kişiydi. “Defol buradan, Timothy.” Adam gitmeyip, diğerlerinin yanına karıştı ve bekledi.

Ne hissedebilirdi ki. İki ay sonra evleneceği kişi, gözlerinin önünde vurulmuş ve ölmüştü. Beklide kendini suçlu bulmalıydı. Timothy ile hiç arkadaşlık etmemeliydi. Böylece Timothy’de ona aşık olmayacaktı. Ama Timothy, artık Tessie’nin düşmanıydı. Yüzünü kalın tabutun, kaygan yüzeyine yasladı.
“Çok üzgünüm LUke, çok, çok, çok ü..üz….günüm.” Ağlamaklı sesi Luke’un annesi tarafından bölünmüştü. Önce oğlunun tabutuna baktı ve gülümsedi oğluna. “Tessie, Luke’un küçükken ölme korkusu vardı. Diyordu ki: ‘Eğer bir gün ölürsem törenimi eğlenceli olsun. Kimse ağlamasın. Eğer eğlence olacak kadar kötü bir durumsa, sadece bana gülümseyin.’ Carl ve ben bunu duyunca, Luke’a günah olduğunu söylemiştik. Fakat daha çocuktu. Kızamadık ve şimdi bunu yapmak zorundayız Tessie. Ona gülümse.” Bayan Boulton’un elleri gevşedi ve Tessie’nin elini bıraktı. Gülümseyemezdi. Suçluluk duygusu hissediyordu. Kendini işe yaramaz sanıyordu. Tekrar tabuta yöneldi. Ellerini tabutta gezdirdi. “Seni seviyorum Luke, mutlu ol.” Kendine uzatılan mendillerden birini alıp, gözyaşlarını sildi. Yanında gzlük bulunmadığı için, annesinin gözlüğünü taktı. Ağlamaklı bir yüzle gülümsedi. “Beni bu halde görmeni istemem, gözlerim çok berbat durumda Luke. E..eve gidince hiç makyaj yapmayıp seni tekrar ziyaret edeceğim. Hep doğal görüntümü severdin. Birde…birde kendime yeni bir Ungaro aldım. O parfümün kokusunu çok seviyorsun. Onuda getireceğim.” Timothy’nin yanına gitti. Adam utancından bakamıyorsu Tessie’ye. “Sana buradan gitmeni söylemiştim. Ne cüretle buradasın.” Adamı iterek uzaklaştırdı. O kadar berbat bir hali vardı ki. Kollarınıı açarak annesine sarıldı.
Şimdi ne olacaktı? Annesi yanaklarından öptü Tessie'nin. Ailemizden Luke'u en çok seven şüphesiz ben, kız kardeşim Geena ve annemdi.

Geena'nın arkadaşının abisinin bir arkadaşıydı Luke. Heryerde popüler sayılıyordu. Onu gören tüm kızlar peşinden koşuyordu.
Geena'yı okuldan alırken görmüştü Luke'u. Ve o zaman aşık olmuştu işte. O zaman Luke'u sevmiş, ona bağlanmıştı. Tam 3 yıl çıkmışlardı. Ve aileler tanıştığında, evlenme kararı çıkmıştı. Evleneceği için çok mutluydu Tessie. Çocukluğundan beri istediği bir gelinlik modeli vardı. Ama o gelinği giymek için üç-beş kilo vermesi gerekirken, bir spor salonuna yazılmış ve o lanet olası Timothy ile tanışmıştı. İilk başlarda onunla iyi anlaşmıştı ama Timothy'nin gerçek yüzünü görünce ondan nefret etmişti. İşte spor salonundan Luke onu almaya gelirken, vurmuştu Timothy onu. O lanet günden beri o adama türlü beddualar saymıştı.

Ama kötüye birşey olur mu? Hala yüzsüz bir tavırlar cenazeye gelmişti. Sanki hiçbirşey olmamış gibi. Cenazeye gelen kimse birşey diyememişti. Tessie'nin demesini bekliyorlardı ama birşey demeyecekti. Luke için, ailesi için, kendisi için...
Zach Taylor
Admin
Admin
Zach Taylor

Carmen Tess Albanese Empty
MesajKonu: Geri: Carmen Tess Albanese   Carmen Tess Albanese Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:48 pm

Kahraman ... Renklendirme ye biras dikkat ederen çok ii olur Wink

Carmen Tess Albanese
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Carmen Tess Albanese
» Carmen Tess Albanese