Gökyüzü Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gökyüzü Lisesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gökyüzü Lisesi Yakında Açılıyor!

Ben de geldim :)

3 posters
YazarMesaj
Ralph Stephan Traver
Admin
Admin
Ralph Stephan Traver

Ben de geldim :) Empty
MesajKonu: Ben de geldim :)   Ben de geldim :) Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 4:42 pm

Arkadaşlar ismim Alperen, Nizip/Gaziantep ilçesinden katılıyorum. 15 yaşındayım Rock dinlerim, RP yapmaya bayılırım. Bu sitede canım çok sıkılıyor çünkü okul müdürü olduğum için kurguda meydana gelen olayların dışında kalıcam ve fazla RP yazamayacağım. Adminim ama RP sevgilim bile yok Very Happy isteyen varsa tanışabiliriz

Gökyüzü Lisesi RP fikrini çok beğendim eski kapanan sitede bir sürü hata vardı iyi ki kapanmış. Sitede yakında kötüler de ortaya çıkacak isteyenler klan kurabilecek ve klanlar arası savaşlar olucak. Umarım siteyi beğenmişsinizdir... Şimdilik benden bu kadar albino
http://skyhigh.hareketforum.com
Nicholas William D'arcs
Kahraman
Kahraman
Nicholas William D'arcs

MesajKonu: Geri: Ben de geldim :)   Ben de geldim :) Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 4:48 pm

seni pek anımasam da tanıyorum.Okul müdürü olmana üzüldüm açıkçası.Ama ne yapalım kurgunun dışında kalma sende.Yakında kötüler çıkacak değil zaten kötüler çıktı bile.
Zach Taylor
Admin
Admin
Zach Taylor

MesajKonu: Geri: Ben de geldim :)   Ben de geldim :) Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 5:16 pm

Nice to meet you Smile

Ben de geldim :)
1 sayfadaki 1 sayfası