Gökyüzü Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gökyüzü Lisesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gökyüzü Lisesi Yakında Açılıyor!

''John Cena''

2 posters
YazarMesaj
John Cena
Kahraman
Kahraman
John Cena

''John Cena'' Empty
MesajKonu: ''John Cena''   ''John Cena'' Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 2:32 pm

Başvuru Formu;

Ad-Soyad: John Cena
Özel Güç: Deniz Canlılarını Kontrol Etme
Örnek RP:

Soğuk bir kış günüydü. Heryer buz tutmuştu adeta. John güvertede bir kenara çekilmiş, ısınmaya çalışıyordu. Ancak o ne kadar gayret etse, soğuk sibirya rüzgarları ısrarla üzerine bir bıçak gibi işliyordu. Kirliydi deniz. Sanki su değil, çamur akıyordu heryerden. Küçük, sevimli ama bir o kadarda keskin kar tanecikleri suyun tüm yüzeyini kaplamıştı. Loş ama gözü alan bir renge bürünmüştü heryer. Havada kocaman koyu renkli bulutlar, yerde ise havadan yeni yeni süzülmüş dolu taneleri vardı. John güverteden ayrıldı ve mutfağa doğru yöneldi. Dünden artan bir mezgit vardı. Yemeğini bitirdi ve üstüne bir kat daha birşeyler alıp güverteye tekrar indi. Üstünde tam 7 kat vardı. Artık öleceğinin farkına varmış gibiydi. Gözlerini yumdu ve sonsuz uykuya dalmak üzere gülümsedi.
Tam o sırada beklenmedik birşey oldu. John gözlerini açmıştı ki, öldüğünü anladı. Hava muhteşemdi. Güneş açmış, heryer ışıl ışıl parlıyordu. Mutlulukla sırıttı. Ölümün ne demek olduğunu biliyordu artık. Ancak ensesinde o ürpertiyi hissetmemişti. Okuduğu kitaplarda hep bu olurdu.
Yana kocaman bir gemi yaklaşmıştı ve John'a bakan bir kaptan vardı. Bu hanımefendinin kim olduğunu tahmin etmişti elbette. Sonra yaklaştı ve gemisini yanaştı. Blue Sky 444'e bindi ve John'a baktı. John cevap verdi,

"Hadi gidelim, zamanım doldu."
Kız güldü.
"Uyan Şapşal! Daha ölmedin. Sadece seni kurtarmaya geldim."
John buna inanmamıştı ancak yavaş yavaş birşeyler olduğunu anlıyordu.
"Benim havayı kontrol edebilme yeteneğim var. Sende Sky High'dan çağrılıyorsun."
John artık anlamıştı. Kendine geldi ve, gözlerini kapatıp ellerini iki yana açtı. Denizden dev bir mavi balina yükseldi. Gemiden koşarak ona atladı ve yolculuk asıl şimdi başlamış oldu. Oraya vardıklarında, gözlerine inanamamıştı.

Gökyüzü Lisesi...

NOT: Biliyorum kötü oldu ama ilk rp denemelerim Neutral
Aglo Basnakarb

Aglo Basnakarb

''John Cena'' Empty
MesajKonu: Geri: ''John Cena''   ''John Cena'' Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 3:50 pm

Kahraman.

Az kalsın yardımcı diyordum.Nedeni çok devrik cümle kullanman.Sürekli üst üste devrik cümleler kullanma.Akıl karışıklığına neden olur.

''John Cena''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'John Cena'
» ' John Cena '