Gökyüzü Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gökyüzü Lisesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gökyüzü Lisesi Yakında Açılıyor!

Kurgumuz...

4 posters
YazarMesaj
Ralph Stephan Traver
Admin
Admin
Ralph Stephan Traver

Kurgumuz... Empty
MesajKonu: Kurgumuz...   Kurgumuz... Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 10:57 pm

Bu okul kahraman ve yardımcılarını yetiştiren bir gökyüzü okuludur. Bir takım yeteneği olan kahraman adayları (ya da yardımcıları) yetiştirilir. Okul bulutların üstünde yerçekimine aykırı bir mekanizma sayesinde durur. Öğrenciler okula uçan servisle gelirler.

Öğrenciler ilk gün girdikleri sınavda güçlerini gösterip, kahraman mı yoksa yardımcı mı olduklarını öğrenirler. Kahraman ve yardımcılar farklı eğitim görür. Yardımcılar genelde kahramanlar tarafından hor görülürler.

Kurgumuz, filmin işleyişiyle aynı gidecektir...
http://skyhigh.hareketforum.com
Aglo Basnakarb

Aglo Basnakarb

Kurgumuz... Empty
MesajKonu: Geri: Kurgumuz...   Kurgumuz... Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 11:24 pm

Hayırlısı olsun diyelim.Yakında başlıyacağız herhalde....

Arkadaşlar bende gücünüzü ve yardımcı mı yoksa kahraman mı olacağınızı belirliyecek olan öğretmeninizim. Smile
Léonard L'amoure

Kurgumuz... Empty
MesajKonu: Geri: Kurgumuz...   Kurgumuz... Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 6:24 pm

Yorum yapmak gerekirse farklılık katabilirdiniz.. Heycan katabilirdiniz . Pek beğenmedim..
Ralph Stephan Traver
Admin
Admin
Ralph Stephan Traver

Kurgumuz... Empty
MesajKonu: Geri: Kurgumuz...   Kurgumuz... Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 6:38 pm

Klanların ortaya çıkışı ve iyilerle kötülerin savaşı başlayacak yakında ama henüz üye sayımız yetersiz Wink
Arthur Ullied
Öğretmen
Öğretmen

Kurgumuz... Empty
MesajKonu: Geri: Kurgumuz...   Kurgumuz... Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 9:20 am

Kusura bakmayın ama bu kurgu kötü olmuş...Ve bu kurgu filmin aynısı :S hekres birazdaha iyi kurguyla heyacan bekliyor diye düşünüyorum...
Ralph Stephan Traver
Admin
Admin
Ralph Stephan Traver

Kurgumuz... Empty
MesajKonu: Geri: Kurgumuz...   Kurgumuz... Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 2:01 pm

Arthur Ullied demiş ki:
Kusura bakmayın ama bu kurgu kötü olmuş...Ve bu kurgu filmin aynısı :S hekres birazdaha iyi kurguyla heyacan bekliyor diye düşünüyorum...
Haklısın yarın yeni kurgumuzu adminler ve öğretmenlerle toplanıp yazmaya başlıyoruz. İşin içine klanlar ve kötüler de girecek şimdi forumları bu yönde düzenlemeye çalışıyorum Wink

Kurgumuz...
1 sayfadaki 1 sayfası