Gökyüzü Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gökyüzü Lisesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gökyüzü Lisesi Yakında Açılıyor!

Selam Millet!

3 posters
YazarMesaj
Olivér Zacy Bloom

Olivér Zacy Bloom

Selam Millet! Empty
MesajKonu: Selam Millet!   Selam Millet! Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:50 pm

Ben Mert.12 yaşındayım, rp ye Mirror Edge's rp ile başladım.Kitap okumayı herkes gibi bende severim özellikle Harry Potter, Narnia gibi seriler.Müzik tarzım ise Slow ve Rock 'dır.Hard Rock dan pek hoşlandığım söylenemez.Yabancı Gruplardan Linkin Park gibi grupları severim.Türk Rock miziğinden Emre Aydın , mor ve ötesi, pinhani gibi grup ve sanatçıları severim.Yaklaşık 2 yıldır gitar çalıyorum.Kitap okumanın rp ye çok faydalı olmasını söylemekten geçemiyorum.İşte ben böyleyim her bir rp ci gibi kitapçı , müzikçi Very Happy
Ralph Stephan Traver
Admin
Admin
Ralph Stephan Traver

Selam Millet! Empty
MesajKonu: Geri: Selam Millet!   Selam Millet! Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:58 pm

Aramıza hoşgeldin.. Zevklerin tıpkı benimki gibi drunken Welceome
http://skyhigh.hareketforum.com
Zach Taylor
Admin
Admin
Zach Taylor

Selam Millet! Empty
MesajKonu: Geri: Selam Millet!   Selam Millet! Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:04 am

selam herkese ben 15 yaşındayım.Hobilerim photoshop basketbol Pyrokinezi falan . Rock çalarım Rock sölerim Rock dinlerim beni anlatan 3 kelime bu işte..

Selam Millet!
1 sayfadaki 1 sayfası